دوره فوق حرفه‌ای کوچینگ زندگی و رشد هوشمند (سطح یک)

عنوان دوره: کوچینگ زندگی و رشد هوشمند (سطح یک)

مدرس: مهدی حکیم (مبتکر و مربی بین المللی ذهن هوشمند و مهندسی فکر)

مدت زمان دوره: ۶۰ روز / روزانه ۶۰ دقیقه

تعداد افراد شرکت‌کننده تا کنون: ۱۲۲۴ نفر

موضوع دوره: رشد فردی، موفقیت، رشد ذهنی، مدیریت، برنامه‌ریزی، پیشرفت، توسعه فردی، زندگی هوشمندانه

هدف دوره: پایه‌ریزی و آشنایی با مسیر رشد هوشمندانه، بازسازی مسیر رشد، برداشتن موانع فعلی از مسیر رشد، حل مسائل فعلی و برنامه‌ریزی برای پیشرفت، آشنایی با ذهن هوشمند به عنوان یک ابزار ناشناخته، جدید و قدرتمند برای ایجاد تغییرهای بزرگ و سریع در زندگی

هزینه شرکت در دوره: دو جلسه آموزشی رایگان به همراه پشتیبانی مستقیم استاد، مشاوره و پرسش و پاسخ مرتبط با مسیر رشد (ادامه دوره شامل هزینه است. هزینه دوره دارای طرح‌های مختلفی است)

مخاطبین: تمام افراد علاقه‌مند به رشد و پیشرفت هوشمندانه و بالابردن کیفیت ذهن، زندگی و ارتباطات ( به صورت ویژه به اساتید، معلم‌ها، مشاورها و دانشجوها پیشنهاد می‌شود)

شرایط شرکت در دوره: جدیت و تعهد در مسیر رشد، اختصاص زمان لازم برای تمرین‌ها به صورت روزانه، دقت و حوصله در انجام تمرین‌ها، انگیزه شدید برای رشد فردی، اهل سرمایه‌گذاری بر روی آموزش و یادگیری، پذیرش تعهد شرکت در دوره

غیر مناسب برای: افراد قضاوت‌گر، افرادی که همه چیز را با پیش‌فرض‌های خودشان می‌سنجند، کسانی که حاضر نیستند خودشان و دانششان را به چالش بکشند و شک‌ کردن به دانسته‌هایشان، برایشان سخت است، افرادی که درگیر قانون جذب هستند و آن را الگوی زندگی خود قرار داده‌اند.

روش برگزاری دوره: این دوره در بستر ارتباطی واتس‌آپ برگزار می‌شود و از این طریق، روزانه درس‌ و تمرین را دریافت خواهید کرد.

* در این دوره حرفه‌ای، شما یک پشتیبان حرفه‌ای خواهید داشت که قدم به قدم، در کنار شما خواهد بود. این دوره به شکل بسیار جدی دنبال می‌شود. نتیجه گرفتن در این دوره، یک اصل است. به همین علت، تنها افراد جدی ‌می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
اگر نسبت به رشد و پیشرفت خودتان جدی نیستید، به هیچ وجه در این دوره شرکت نکنید. چرا که ظرفیت دوره محدود است و وقت ما نیز بسیار ارزشمند است. 

** ملاحظه: رایگان بودن قسمتی از دوره به این معنی نیست که هر کسی می‌تواند در آن شرکت کند. شرکت در این دوره شرایطی دارد و مهم‌ترین شرط، جدیت در یادگیری و رشد است. اگر جدی نیستید، لطفا اقدام نکنید.

روش ثبت نام در طرح رایگان هفت روزه

توضیحات کامل دوره را مطالعه کنید و اگر واجد شرایط بودید، برای شرکت در جلسات رایگان اقدام کنید.

قدم اول: شماره ۰۹۳۳۴۲۹۴۲۳۹ را در مخاطبین گوشی خود ذخیره کنید.

قدم دوم: نام و نام خانوادگی خود را در واتساپ به این شماره ارسال کنید. (اگر معرّف دارید، اسم معرّفتون رو هم ارسال کنید)

قدم سوم: درس اول و تمرین مربوطه برای شما ارسال خواهد شد.

قدم چهارم: بر اساس کیفیت انجام تمرین، به شما اعلام خواهد شد که به چه روشی می‌توانید در دوره شرکت کنید.

مهم‌ترین دستاوردهای این مسیر:
(با توجه به اینکه دستاوردها درونی هستند، نمی‌توان درجه خاصی برای‌ آن‌ها مشخص کرد. هر کسی با توجه به پیش‌زمینه‌های خودش، به سطح‌های متفاوتی از این نتایج دست پیدا می‌کند. دستاوردهای دورنی فعلا، مقیاس پذیر نیستند)

دستاوردهای روانی: دست‌یابی به آرامش واقعی و پایدار (به شرط ادامه مسیر)
دستاورد‌های ذهنی: رشد تمرکز، دقت، رشد نظم، توجه به مسائل مهم‌تر، یادگیری بعضی از قواعد تفکر صحیح، مشخص شدن تکلیف افراد با خودشان و زندگی، تغییر نگرش‌ها، ایجاد آمادگی ذهنی برای ورود به مراحل پیچیده‌تر رشد.
دستاوردهای شخصیتی: غلبه بر تنبلی، برنامه‌ریزی جدی برای رشد و تغییر، تقویت تفکر آگاهانه قبل از انجام رفتار
دستاوردهای ارتباطی و رفتاری: بستگی به خود افراد دارد. این دوره شروع خوبی برای انجام رفتارهای آگاهانه است. 
دستاوردهای جسمی: اصلاح بعضی از رفتارهای نادرست در تغذیه، خواب و ورزش

این‌ دستاوردها فقط مربوط به سطح اول هستند که به مدت دو ماه اجرا می‌شود. دستاوردهای سطح‌های بعدی، بسیار عمیق‌تر و بزرگ‌تر خواهد بود.

دوره صوتی

بالاتر از موفقیت باش به سبک مهندسی فکر
ثبت نام در دوره
این دوره به ایمیل شما ارسال خواهد شد
close-link

دریافت کتاب

لطفا ایمیل خود را وارد کنید
لینک دانلود را به ایمیل من ارسال کن
close-link