مهندسی فکر چه کاربردی برای ما دارد؟

مهندسی فکر یک قالب علمی جدید است که با استفاده از آن می‌توانیم در تمامی زمینه‌های زندگی از جمله بهبود فردی (مانند مدیریت ذهن،‌یادگیری، مدیریت روان، برنامه‌ریزی)، مسائل اجتماعی (مانند بهبود ارتباطات اجتماعی و مهارت‌های ارتباطی، آموزش و مدیریت) و مسائل علمی مانند (خلق دانش، پاک‌سازی علم، روش‌های جدید علمی، واضح‌سازی مفاهیم و …) استفاده کنیم. برای آشنایی بیشتر می‌توانید از مقاله‌ها و درس‌های مرتبط استفاده کنید.

درباره پدیدآورنده

سید محمد مهدی حکیم، مبتکر مهندسی فکر

من سید محمد مهدی حکیم هستم. مدرس و نظریه‌پرداز دانش مهندسی فکر، مدرس مهارت‌های تفکر، بهبود فردی، یادگیری و آموزش، ارتباطات و پژوهش با رویکرد مهندسی فکر. و به دیگران کمک می‌کنم تا با استفاده بهتر از تفکر خودشون در هر زمینه‌ای (فردی، اجتماعی و علمی) زندگی بهتر و موفق‌تری داشته باشند.

 

رزومه مختصر:

سید محمد مهدی حکیم
پژوهشگر، مبتکر، مربی و سخنران بین المللی رشد هوشمند و مهندسی فکر

مبتکر متد مهندسی فکر  بعد از ۱۵ سال پژوهش در رشته‌های مختلف علمی از جمله: ریاضی، فیزیک، پزشکی و علوم سلامت، فلسفه، روان‌شناسی، ادیان، منطق و… مبتنی بر روش‌شناسی و نقد مقایسه‌ای

مؤسس مجموعه آموزشی بین‌المللی ذهن هوشمند و نویسنده بیش از ۲۶ عنوان کتاب با موضوعات کاملاً جدید و ابتکاری به زبان‌های انگلیسی، عربی و فارسی

طراحی بیش از  ۳۰ دوره آموزشی مبتنی بر روش مهندسی فکر در زمینه رشد ذهنی، آموزش، ارتباطات، تفکر و…

تدریس بین‌المللی دوره‌های ذهن هوشمند و مهندسی فکر در داخل و خارج کشور به سه زبان

تدریس رشته‌های مختلف علمی به روش مهندسی فکر از جمله ریاضی، فیزیک، زبان‌های خارجی و …

مربی ژیمناستیک و رشته‌های ورزشی دیگر

 

 

 

چرا این مسیر را انتخاب کردم؟

تفکر، سرچشمه تمامی رویدادها و رخدادهای زندگی ماست هرچند که نسبت بهش توجهی نداریم. این بی‌توجهی به تفکر منجر به بروز مشکلات بسیار فراوانی شده و با مهندسی فکر به دنبال حل همه این مشکلات هستیم، چون خود تفکر ریشه اون مشکلاته، یعنی با اصلاح و بهبود تفکر می‌تونیم این مشکلات رو حل کنیم. از طرفی دیگه، با تفکر می‌تونیم به بهترین و لذت‌بخش‌ترین پیشرفت‌ها دست پیدا کنیم. وقتی که به این آگاهی دست‌ پیدا کردم، تصمیم گرفتم در این زمینه فعالیت داشته باشم و تا الان برای مسائل مختلف و متنوع بر اساس مهندسی فکرراه‌حل‌های متفاوتی ارائه کردم. (بهبود فردی، پیشرفت قابلیت‌های ذهنی، آموزش، مدیریت، مسائل مختلف علمی و…) البته ناگفته نمونه که چنین آموزشی تا الان وجود نداشته و برای اولین بار در دنیا چنین متدی با یک ساختار کاملا حساب‌شده و منسجم شکل گرفته.

فهرست

دوره صوتی

بالاتر از موفقیت باش به سبک مهندسی فکر
ثبت نام در دوره
این دوره به ایمیل شما ارسال خواهد شد
close-link

دریافت کتاب

لطفا ایمیل خود را وارد کنید
لینک دانلود را به ایمیل من ارسال کن
close-link